Fotoshop yap

Konu: Fotoshop yap

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz artık photoshop son yıllarda çok önemli bir hale geldi.Birçok kurum photoshopu olmazsa olmazlardan olarak görmeye başladı.Bu kursu ya ücretle bilgisayar kurslarında alacaksınız ya da bu kursu alamayanlar internet üzerinden öğrenecek.Sizlere yazımızın sonunda takip edilesi kanalları paylaşacağım.Bu kanallar sayesinde photoshopu yani diğer bir adıyla yani okunuşuyla fotoshopu bir nebze olsun öğreneceksiniz.Bunun dışında yazımızın sonunda fotoshop ile ilgili çektiğimiz videoları da paylaşacağız.Photoshopu diğer bir taraftan halk eğitim merkezlerinde ücretsiz olarak da öğrenebilirsiniz.Bazı şehirlerde belediyeye bağlı halk eğitim merkezleri bu kursu açmaktadır.Şimdi son olarak sizlere ücretsiz fotoshop yap manın nasıl öğrenebileceğini anlatan kanal isimlerini paylaşacağız.Biraz hızlı anlatmasına rağmen anlatımını çok beğendiğim birisi.Afgan rasulov

1. olarak : https://www.youtube.com/user/afganrasulov/playlists Afgan rasulovun derslerini dinleyebilirsiniz.Temel seviyeden başlamanızı öneririm.

2. olarak : https://www.youtube.com/watch?v=MFbWqIYofzM&list=PL75A69DE80E6EBA7F buradan devam edebilirsiniz.

 

Son olarak fotoshop videosu paylaşıyoruz ki fikir sahibi olabilesiniz.

Şimdilik konumuzun sonuna geldik.Bir daha fotoshop yap konumuzda birlikte olmak dileğiyle.Hoşçakalın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. fotoshop yap Fotoshop yap için yorumda bulun

    Fotoshop yap için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fotoshop yap için ilk yorumu yapabilirsin.